Kontaktujte nás: 0905 344 922 | marian@koperniech.sk

Trendy v kráse, ktoré nevyjdú z módy!

Každé historické obdobie, každá krajina či kultúra má iný ideál krásy. Je samozrejmé, že každá žena túži mať navždy plné pevné prsia, mladistvý vzhľad tváre, či súmerné a pevné telo. Čo sú teda tie trendy krásy, ktoré nás držia a budú držať po stáročia?

Prečítať viac
05 Január, 2017 MK

Plastická chirurgia ešte pred Kristom?

Už 2000 pred Kr. sa starovekí Egypťania pokúšali “skrášliť” črty múmií, aby si ctení panovníci zachovali formu aj v posmrtnom živote. Ako implantáty im poslúžili výplne z malých kostičiek a semienok či obväzy. Posmrtnú úpravu podstúpil napríklad nos Ramzesa II či líca a brucho kráľovnej Nunjmet. Našťastie neexistujú jasné dôkazy, že by podobné praktiky skúšali aj na živých.

Prečítať viac
05 Január, 2017 MK

Viete, aká je Vaša skutočná veľkosť?

Pri nedávnom prieskume medzi mnohými rôznymi ženami bolo zistené, že označenie veľkosti pŕs a následne aj určenie čísla podprsenky je natoľko nezrozumiteľné a rôznorodé v závislosti od značky, že v tom často nemajú prehľad ani kvalifikované predavačky dámskeho spodného prádla. Tak ako to vlastne je?

Prečítať viac
10 Január, 2017 MK

Neinvazívna alternatívna k plastickej chirurgii je na svete!

Naozaj existuje spôsob, ako si zachovať mladistvý vzhľad aj vo veku, kedy už väčšina vašich kolegýň a kamarátiek potrebuje pomoc šikovného plastického chirurga? Absolútne! Tak, ako je možné zachovať si pevné a pružné telo ajv neskoršom veku vďaka pohybu a správnej strave, tiež je možné tým istým spôsobom udrživať aj vašu tvár.

Prečítať viac
12 Január, 2017 MK

Informácie | Kontakt

Rezervujte si termín | informujte sa