Som originál,
presne ako vy.

Viac o mne
Marián Koperniech

Už v prvom roku práce na úrazovej chirurgii ma ako mladého začínajúceho lekára v nočnej službe prekvapil 80 ročný pán doktor, ktorý mal rozsiahlu tržnú ranu na hlave a čele. Ošetril som ho najlepšie ako som vedel. Dodnes si pamätám jeho slová, ktoré zazneli po tom, čo sa spokojne poobzeral zašitú ranu v zrkadle: "Vy budete plastický chirurg, pane doktore". A od tej noci som sa s tou myšlienkou začal pohrávať.

43

43 rokov

1+2

1 manželka a 2 deti

18

18 rokov operačných skúseností

5000+

Viac ako 5000 úspešne odoperovaných zákrokov

2

2 atestácie (Plastická chirurgia & Úrazová a rekonštrukčná chirurgia)

60+

60 lekárskych kurzov, workshopov, školení a kongresov

Zlomové momenty

1980-2005

Narodil som sa 11. októbra 1980 v Poprade. Gymnázium som absolvoval v rodnom Poprade maturitou v roku 1999. V tom istom roku som nastúpil na Lekársku fakultu Univerzity P.J.Šafárika v Košiciach, ktorú som úspešne ukončil v roku 2005.

2005-2010

Hneď po promócii som začal naplno pracovať na Oddelení úrazovej a rekonštrukčnej chirurgie v Poprade. Tam som získal od základov až po cenné zručnosti pri náročných operáciách takmer všetkých častí ľudského tela, častokrát pri záchrane životov. Detailne mi to pomohlo spoznať tkanivá, získať k nim nevyhnutne potrebný cit a zachovať rozvahu v každej situácii. V roku 2010 som úspešne ukončil štúdium v odbore Úrazová chirurgia tzv. „atestáciou“ a stal som sa špecialistom – traumatológom.

2010-2014

Pracovné okolnosti spojili v roku 2010 cesty mňa a MUDr. Dušana Červeňa. „Padli sme si do oka“ po odbornej stránke a ponúkol mi prácu pri svojom boku v Banskej Bystrici na estetickej plastickej chirurgii, kde som nastúpil v marci 2011 a postupne si osvojil najúspešnejšie chirurgické techniky vybrúsené dlhými rokmi skúseností. V roku 2014 som úspešne absolvoval aj špecializačnú skúšku z Plastickej chirurgie a získal ďalšiu „atestáciu“.

2014 - 2019

Pre plastického chirurga je najcennejšie mať za sebou čo najväčšie množstvo vykonaných operácií. Mal som to šťastie, že ani na úrazovej chirurgii a neskôr na plastickej chirurgii na klinike AESTHETICA som sa na nudu sťažovať nemohol a operačná sála sa stala mojim druhým domovom. Tisíce úspešne operovaných pacientov sú toho dôkazom.

2019 +

Aby som mohol čo najlepšie vyjsť v ústrety požiadavkám klientov a uspokojiť rýchlo rastúci dopyt po našich službách, posunul som sa do nových priestorov kliniky MEDICENTRUM Zvolen, kde môžem ďalej rozvíjať svoj tím a ponúkať našim klientom len to najlepšie zo sveta plastickej a estetickej chirurgie. Pre udržanie najvyššej kvality sa pravidelne zúčastňujem domácich aj zahraničných kurzov, kongresov a rôznych vzdelávacích aktivít. Rokmi overené postupy tak obohacujem o inovatívne operačné techniky, ktoré sú zárukou najvyššej možnej kvality našich služieb.

"Vaša krása je mojou vášňou."

Členstvá

Diplomy a certifikáty

Diplom - plastická chirurgia

Diplom - všeobecné lekárstvo

Diplom - úrazová chirurgia

Slovenská lekárska komora - licencia

24th Congress of ISAPS

ISAPS Member