Každé historické obdobie, každá krajina či kultúra má iný ideál krásy. Je samozrejmé, že každá žena túži mať navždy plné pevné prsia, mladistvý vzhľad tváre, či súmerné a pevné telo. No ak sa zamýšľate nad tým, či si povedzme nechať vložiť obrovské implantáty do zadku, nafúknuť pery do enormných rozmerov alebo chirurgicky vytvoriť jamky v lícach, zvážte, či to náhodou nie je len chvíľkový trend, ktorého nasledovanie raz budete ľutovať.

Čo sú teda tie trendy krásy, ktoré nás držia a budú držať po stáročia?

1. Prirodzený vzhľad
Či už zaň môžte ďakovať svojej genetickej výbave alebo šikovným rukám skúseného plastického chirurga, ktorý v prvom rade myslí na Vaše dobro.

2. Jedinečnosť
Nechcite vyzerať ako niektorá celebrita, alebo davy žien, ktoré sa nápadne podobajú. Bola by to strašná škoda. Reálne očakávania, ktoré berú v úvahu individuálne predispozície či vek človeka sú základom úspechu.

3. Harmónia
V našom storočí sme si už stihli uctievať plnšie tvary, extrémnu štíhlosť, či pevné vytrénované telo ako aj oblé i hranaté črty tváre. Jedno však ostáva nemenné- oku lahodí súmernosť veľkostí a tvarov jednotlivých častí tela či tváre, ktoré spolu navzájom ladia a tvoria estetický celok. Preto dáva zmysel dopomôcť vyvážiť vaše boky plnšími prsiami či upraviť viečka, ktoré v starnutí „predbehnú“ inak mladistvo vyzerajúcu tvár.

4. Zdravé sebavedomie
Pretože nič nie je krajšie ako žena, ktorá verí, že je krásna.

trendy