Naozaj existuje spôsob, ako si zachovať mladistvý vzhľad aj vo veku, kedy už väčšina vašich kolegýň a kamarátiek potrebuje pomoc šikovného plastického chirurga? Absolútne! Tak, ako je možné zachovať si pevné a pružné telo aj v neskoršom veku vďaka pohybu a správnej strave, tiež je možné tým istým spôsobom udrživať aj vašu tvár.

Stačí 20 minút denne, 6x do týždňa nasledovať inštrukcie uznávanej odborníčky na tvárovú jógu- Danielle Collins- a dlhodobo tak oddialite vznik vrások a ochabnutie pokožky tváre.

Táto metóda cvičenia pracuje so všetkými tromi vrstvami pokožky, od najhlbšej hypodermy až po povrchovú epidermu, čím stimuluje krvný obeh. Vďaka tomu sa intenzívnejšie okysličujú a vyživujú bunky pokožky, zbavujú sa toxínov a zvyšuje sa ich schopnosť absorbovať hydratačné zložky (napr. z pleťových krémov). Toto cvičenie taktiež podporuje tvorbu kolagénu a elastínu v strednej vrstve pokožky, čo zaistí hladšiu a pružnejšiu pokožku a pevnejšie kontúry tváre.

Pri dodržiavaní režimu sa prvé výsledky dostavujú už po dvoch týždňoch, i keď každé ľudské telo je jedinečné a uvádzaný časový horizont je potrebné brať s rezervou. Je každopádne dôležité nepoľaviť a vytvoriť si „návyk“, pri ktorom ostanete dlhodobo. Túto alternatívu k estetických a chirurgickým zákrokom dokonca odporúča aj samotná medzinárodná spoločnosť plastických a estetických chirurgov (ISAPS).