Kategória: Nezaradené

Neinvazívna alternatívna k plastickej chirurgii je na svete!

neinvazivna

Naozaj existuje spôsob, ako si zachovať mladistvý vzhľad aj vo veku, kedy už väčšina vašich kolegýň a kamarátiek potrebuje pomoc šikovného plastického chirurga? Absolútne! Tak, ako je možné zachovať si pevné a pružné telo aj v neskoršom veku vďaka pohybu a správnej strave, tiež je možné tým istým spôsobom udrživať aj vašu tvár.

Trendy v kráse, ktoré nevyjdú z módy!

trendy

Každé historické obdobie, každá krajina či kultúra má iný ideál krásy. Je samozrejmé, že každá žena túži mať navždy plné pevné prsia, mladistvý vzhľad tváre, či súmerné a pevné telo. No ak sa zamýšľate nad tým, či si povedzme nechať vložiť obrovské implantáty do zadku, nafúknuť pery do enormných rozmerov alebo chirurgicky vytvoriť jamky v lícach, zvážte, či to náhodou nie je len chvíľkový trend, ktorého nasledovanie raz budete ľutovať.

Plastická chirurgia ešte pred Kristom?

kleopatra

Už 2000 pred Kr. sa starovekí Egypťania pokúšali “skrášliť” črty múmií, aby si ctení panovníci zachovali formu aj v posmrtnom živote. Ako implantáty im poslúžili výplne z malých kostičiek a semienok či obväzy. Posmrtnú úpravu podstúpil napríklad nos Ramzesa II či líca a brucho kráľovnej Nunjmet. Našťastie neexistujú jasné dôkazy, že by podobné praktiky skúšali aj na živých.

Viete, aká je Vaša skutočná veľkosť?

spravna velkost

Pri nedávnom prieskume medzi mnohými rôznymi ženami bolo zistené, že označenie veľkosti pŕs a následne aj určenie čísla podprsenky je natoľko nezrozumiteľné a rôznorodé v závislosti od značky, že v tom často nemajú prehľad ani kvalifikované predavačky dámskeho spodného prádla. Tak ako to vlastne je?

Najnovšie články

Najnovšie komentáre

Archív

Kategórie

Meta